Nota prawna
Szkolenia Nasza misja Oprogramowanie Literatura
Strona główna
 

Nota prawna
Stan 01.05.2018


 
§1

Witryna  www.schematy.info  jest wszechstronnym portalem z branży techniki grzewczej, promująca nowoczesne urządzenia, rozwiązania i technologie. 


§2

Niniejszy portal przeznaczony jest przede wszystkim dla architektów i projektantów do celów edukacyjnych, szkoleniowych oraz jako narzędzie do wsparcia prac projektowych na rzecz firmy Viessmann,  


§3

Zawarte informacje i materiały z powodzeniem mogą być wykorzystywane także przez inwestorów, wykonawców, serwisantów, osoby kształcące się i inne. 


§4

Wszystkie zamieszczone dokumenty, pliki i materiały pomocnicze pochodzą głównie ze zbiorów firmy Viessmann, bądź wykonane są przez osoby trzecie na podstawie ich najlepiej posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia. 


§5

Ostateczne wykorzystanie przez użytkowników witryny zamieszczonych informacji i materiałów do celów komercyjnych winno być uzgodnione z firmą Viessmann. 


§6

Publikacja danych kontaktowych do ekspertów służy wyłącznie usprawnieniu komunikacji pomiędzy zalogowanymi użytkownikami a firmą Viessmann. 


§7

Dane rejestracyjne uznane za dane osobowe podlegają polityce prywatności w świetle obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych, która jest zwarta w nocie prawnej.


§8

Zastrzega się możliwość promocji i przyznawania uznaniowych certyfikatów witryny markom firm w branży grzewczej, chłodniczej, budowlanej, informatycznej, projektowej, szkoleniowej, narzędziowej, konstrukcyjnej, na rynku usług i innych, które wnoszą istotną wartość w rozwój nowoczesnych i proekologicznych technologii oraz reprezentują wysoki poziom pracy.


§9

Pełną odpowiedzialność za stan zgodności produktów z prawem budowlanym obowiązującym na terenie Rzeczyposoplitej Polskiej ponosi Viessmann Sp. z o.o.. 


§10

Wśród wyżej wymienionych firm, nie będą uwzględniane te, które są w bezpośredniej konkurencji w stosunku do firmy Viessmann. 


§11

Administratorem niniejszej witryny jest dr inż. Adolf Mirowski.

 

Twoje konto


Poradniki
Już w sprzedaży!

Zakupy On-Line
Strona główna  |   Twoje konto  |   Mapa serwisu  |   Pomoc  |   Regulamin użytkowników  |   Nota prawna  |   Kontakt © 2018 schematy.info - A.Mirowski